1. Výroba vašich dílů bude v rukou zkušeného týmu

  3 zkušení projektoví manažeři

  Celkem 47 let manažerských, projektových a řídících zkušeností

  Technické univerzitní vzdělání v oboru

  24/7 dohled nad výrobou

  Víme, kolik toho ještě nevíme... a tak se snažíme stále zlepšovat

2. Vaše díly budou zpracovávat pouze prověření a zkušení operátoři

  27 operátorů

  Celkem 287 let zkušeností

  Většina operátorů s pokročilým technickým vyučením a vzděláním

  Třísměnný provoz

  Hrdí na svou práci, protože ulehčuje život ostatním

3. HBC steel využívá moderní obráběcí centra

Makino Mag1

Mazak Integrex i300

Mazak Integrex i400-1500

HERMLE C42U MT

Mori Seiki NLX2500Y/1250

A další

4. Neplníme jen slepě zadání, ale myslíme u toho také a doporučujeme varianty

Důkladné pochopení

Pochopení vašeho projektu považujeme za nejdůležitější část celého výrobního procesu: Ptáme se. Ptáme se znovu. A znovu se ptáme. Z různých úhlů. Z různých úhlů pohledu. Na co bude díl použitý? Jak důležité jsou specifikace? Jak bychom měli testovat materiál? Kdy bychom měli znovu zkontrolovat vaše vlastní výpočty? Budou nějaké změny? Kdo je ten, s kým budeme jednat na vaší straně? Kdy to potřebujete? Kolik jednotek? Jak to musí být zabaleno? V jakých množstvích je chcete zabalit? Atd.

1
Výroba se zpětnou vazbou

Jakmile začneme pracovat na vaší zakázce, neodmlčíme se. V případě požadavku připravíme akční plán s průběžnou kontrolou plnění. Dáme vám vědět, že výroba začala. Budeme vás informovat o všech významných událostech. Pokud budete chtít, pošleme vám dokonce i fotografie. Náš cíl je jednoduchý: Ujistit vás, že vše probíhá tak, jak si to představujete. A že si tak můžete odpočinout, protože máte jistotu, že výroba probíhá podle plánu a díly budou připraveny včas.

2
Testování a kontrola kvality

Slibujeme "přesné obrábění" a to znamená, že každý díl změříme, pak znovu a pak ještě jednou. Abychom zjistili, zda je daný díl vyroben podle vašich požadavků. Zda je nutné provést jakékoli úpravy. A označíme tak značkou "Kvalita ověřena" pouze ty exempláře, které skutečně splní všechny parametry.

3
Pečlivé balení a dodání v dohodnutém termínu

Chápeme, že v den, který jste uvedli v zadání, musíte mít obráběnou jednotku ve vašem závodě. Ne dříve. Ne později. Ale v daný den. Možná i v určitou konkrétní dobu. Vyrobené díly tedy zabalíme tak, aby dorazily v takovém stavu, v jakém jsme je pro vás vyrobili. A k dodání využijeme - po dohodě s vámi - jen takové logistické služby, o nichž oba víme, že vaše zboží dovezou v dohodnutý termín.

4

Bezplatná konzultace vašich obráběcích požadavků

Zavolejte nám nebo pošlete své výkresy. A probereme společně postup, jak vaše díly vyrobit co nejefektivněji.