Chcete dělat práci, která nejen platí, ale můžete chodit domů také hrdý na to, co vyrábíte?

Musíme si to přiznat: Jako strojaři nemáme právě sexy práci.

Nepíšou o nás v novinách. Nejsme hvězdami Facebooku ani Instagramu. Nenosíme v práci oblečení, kvůli kterým by na nás letěly ženské. A nikdo nám nepíše děkovné dopisy, že jsme jim zachránili život.

Vlastně by ale měli: Kdyby totiž nebylo nás, kteří jen nekecáme, ale skutečně něco děláme a vyrábíme, celý svět by se zastavil.

Kdyby nebylo součástek, které vyrábíme, nefungovala by auta. Nelétala by letadla. Nerozběhly by se lékařské přístroje. Nefungovali by výrobci elektřiny. Nefungovala by celá řada strojů a přístrojů, které nám umožňují žít.

Všichni by se dnes chtěli živit tím, že budou někomu něco radit. Sedět v pohodlných kancelářích. Datlovat přitom do klávesnice, pořizovat si přitom selfíčka a vzájemně si je lajkovat s kamarádkami.

My v HBC takoví nejsme.

Pracujeme sice "rukama". Ale těma rukama nepřenášíme těžká břemena. Nechodíme domů sedření únavou. A nelopotíme se s dinousauřími nástroji.

Vyrábíme sice součástky do letadel, aut, motorek, lékařských přístrojů, strojů na těžbu zlata a mnoha dalších přístrojů... ale většinu práce za nás udělají stroje a počítače:

  • Jsme zakázková výroba přesných dílů na CNC strojích.
  • Od zákazníků dostaneme technický výkres toho, co máme vyrobit.
  • My podle výkresu vytvoříme 3D model.
  • Pomocí chytrého softwaru naprogramujeme naše ještě chytřejší stroje (obráběcí centra), aby to uměly zpracovat.
  • Vložíme do obráběcího centra (stroje za několik milionů až desítek milionů korun) příslušně velký kus materiálu (oceli, titanu, hliníku, speciální slitiny apod.)
  • A pak už jen přes sklo sledujeme a hlídáme, jak obráběcí centrum vysoustruží, obrobí a vyvrtá přesně takový výrobek, který nám zákazník zadal. Aniž bychom na onen díl museli v mezidobí sáhnout vlastní rukou.
  • Následně díl změříme, vystavíme měřící protokol, zabalíme a odešleme zákazníkovi.

Jsme tedy strojaři.

Naše práce drží svět na nohou.

Vyrábíme věci, které jsou potřebné k tomu, aby fungoval.

Dřinu a "práci" za nás ale dělají stroje.

My zadáváme těmto strojům úkoly.

A pokud by se vám taková práce líbila, rádi vás mezi námi přivítáme.

 

V HBC vyrábíme díly pro např....

Airbus

Volkswagen

Benteler

Polaris

John Crane

Bombardier

Aero Vodochody

9 důvodů, proč špičkové firmy žádají o výrobu svých dílů právě HBC steel...

Jako jeden z týmu HBC budete vytvářet díly a součástky, které pak putují do větších továren, pak dalších... a nakonec z nich vzniknou letadla, motorky, lékařské přístroje, auta a různé další stroje a přístroje, které lidé potřebují k životu.

Proč zadávají firmy tuto výrobu právě HBC? Podívejte se sami...

Kde budete pracovat?

 

[osm_map_v3 map_center="49.5988,17.2903" zoom="13" width="100%" height="450" post_markers="1"]

Děláme tu různorodou práci...

 

Koho právě hledáme?

 

Operátor CNC obráběcího stroje

Libušina 459/101A, Chválkovice, 779 00 Olomouc
info@hbcsteel.cz
774 344 941

 

Máte-li chuť pracovat v čistém, profesionálním a hrdém strojírenském prostředí, možná bude pozice obsluhy špičkových CNC strojů vhodná právě pro vás.

Místem výkonu práce je Olomouc, v našem areálu na adrese Libušina 459/101a (kousek od Olpranu a vedle lezecké stěny FlashWall).

Co musíte umět a znát, abyste byl na tomto místě spokojený (a šéf s vámi)

Pracovní doba může být podle vaší preference dvou až třísměnná.

- máte alespoň vyučení v oboru strojírenství,
- ideálně máte za sebou alespoň 1 rok praxe na podobné pozici,
- dokážete se orientovat ve výkresové dokumentaci,
- máte zkušenost s prací s měřidly,
- máte chuť a zájem pracovat zodpovědně a spolehlivě v menším kolektivu, kde na výsledcích vaší práce jsou závislí ostatní kolegové.

Co vás čeká:

- To, že půjdete pracovat do menší firmy (cca 40 zaměstnanců) neznamená, že budete pracovat za méně peněz. Protože pracujeme pro známé výrobce a zahraniční klienty, budete pracovat na dílcích, které se pak budou objevovat ve strojích po celém světě. A výše vaší mzdy tedy bude odpovídat vašim zkušenostem, vaší chuti do práce, vašeho zájmu se rozvíjet a poroste s tím, jak porostete v práci vy.

- Příspěvek na penzijní pojištění.

- Příspěvek na životní pojištění.

- Příspěvek na dopravu.

- Příspěvek na stravování.

- Firemní pracovní oděv.

- Práci v týmu kolegů, kteří si nehrají každý na vlastním písečku, ale spolupracjí a podporují se.

- Rozumného šéfa.

- Jistou práce ve společnosti, která má stabilní klientelu, zahraniniční zakázky a stále roste.

Pokud vás to láká, přijďte se k nám podívat kdykoliv po předchozí telefonické domluvě. Nebo nám napište emailem či zatelefonujte mezi 8:00 do 15:00 hod. kterýkoliv pracovní den.

Protože vás určitě zajímá i odměna, pak dobrou zprávou je, že budete spokojeni: Za rozumnou mzdu budete úkolovat a ovládat skutečně špičkové stroje zejména japonské výrobky (každý má hodnotu několika milionů korun a potkáte se s nimi jen v těch nejlepších strojírenských provozech). Budete pracovat společně se zkušenými kolegy, kteří pomůžou a poradí. K výplatě získáte příspěvek na stravování. Vyberete si své vlastní bezplatné parkovací místo. Budete mít rozumného šéfa, který sice bazíruje na kvalitě a pracovitosti, ale nebuzeruje lidi kvůli hloupostem. A kdoví, za několik let můžete být šéfem nejen vlastnímu stroji, ale také celému oddělení...

00
Kolegů
0
Šéfů
0
Lemplů
00
Sportovních akcí
0
Vánočních večírků

Jak se stát součástí HBC?

 

Máte-li chuť pracovat v čistém, profesionálním a hrdém strojírenském prostředí, možná bude pozice specialisty přípravy, obsluhy CNC stroje nebo obrábění vhodná právě pro vás. Přijďte se k nám podívat kterýkoliv každý čtvrtek od 10.00 do 11:30 hod. na adresu pracoviště, nebo nám napište emailem či zatelefonujte mezi 8:00 do 15:00 hod. kterýkoliv pracovní den. Nebo vyplňte pracovní dotazník dole na této straně...

 

Recepce

+420 585 223 465

Otevírací doba kanceláře

Pondělí - Pátek: 8.00 - 16.00

Nebo vyplňte tento dotazník a my se vám sami ozveme...