Jak postupujeme, abychom vaše díly vyrobili přesně a dodali včas

Důkladné pochopení

Pochopení vašeho projektu považujeme za nejdůležitější část celého výrobního procesu: Ptáme se. Ptáme se znovu. A znovu se ptáme. Z různých úhlů. Z různých úhlů pohledu. Na co bude díl použitý? Jak důležité jsou specifikace? Jak bychom měli testovat materiál? Kdy bychom měli znovu zkontrolovat vaše vlastní výpočty? Budou nějaké změny? Kdo je ten, s kým budeme jednat na vaší straně? Kdy to potřebujete? Kolik jednotek? Jak to musí být zabaleno? V jakých množstvích je chcete zabalit? Atd.

1
Výroba se zpětnou vazbou

Jakmile začneme pracovat na vaší zakázce, neodmlčíme se. V případě požadavku připravíme akční plán s průběžnou kontrolou plnění. Dáme vám vědět, že výroba začala. Budeme vás informovat o všech významných událostech. Pokud budete chtít, pošleme vám dokonce i fotografie. Náš cíl je jednoduchý: Ujistit vás, že vše probíhá tak, jak si to představujete. A že si tak můžete odpočinout, protože máte jistotu, že výroba probíhá podle plánu a díly budou připraveny včas.

2
Testování a kontrola kvality

Slibujeme "přesné obrábění" a to znamená, že každý díl změříme, pak znovu a pak ještě jednou. Abychom zjistili, zda je daný díl vyroben podle vašich požadavků. Zda je nutné provést jakékoli úpravy. A označíme tak značkou "Kvalita ověřena" pouze ty exempláře, které skutečně splní všechny parametry.

3
Pečlivé balení a dodání v dohodnutém termínu

Chápeme, že v den, který jste uvedli v zadání, musíte mít obráběnou jednotku ve vašem závodě. Ne dříve. Ne později. Ale v daný den. Možná i v určitou konkrétní dobu. Vyrobené díly tedy zabalíme tak, aby dorazily v takovém stavu, v jakém jsme je pro vás vyrobili. A k dodání využijeme - po dohodě s vámi - jen takové logistické služby, o nichž oba víme, že vaše zboží dovezou v dohodnutý termín.

4
000
Objednávek v minulém roce
0000
Položek vyrobených v minulém roce
00000
Vyrobených kusů v minulém roce