9 důvodů, proč se výrobci letadel obracejí právě na HBC steel pro přesné a garantované obrábění...

 

Pokud chcete mít jistotu, že vaše díly budou vyrobeny včas, přesně a se zárukou, spolehlivost HBC steel už za vás prověřila řada výrobců, kteří na 100% kvalitě trvají: HBC steel obrábí např. díly pro letadla Airbus a Bombardier. Díly pro koncern Volkswagen. Díly pro cvičná letadla Aero Vodochody. Díly pro mechanické ucpávky John Crane. A pro mnoho dalších.

Pomůže HBC steel i vám? Podívejte se...

HBC steel vyrábí díly pro...

L-39NG trainer Aircraft
Airbus-A320
Airbus-A321
Bombardier C Series (A220)
Embraer KC-390

Podvozkové komponenty

Strukturální dílce

Systémové dílce

1. Díly vyrobené v HBC steel používají...

Airbus

Bombardier

Aero Vodochody

Volkswagen

Benteler

Polaris

John Crane

2. HBC steel umí obrábět díly až do 1500 x 1500 mm na pokročilých pětiosých centrech

 

Pomocí našich obráběcích center Makino MAG1, Mori Seiki, Hermle a Mazak můžeme zaručit rychlé a přesné obrábění. MAG1 se ideálně hodí pro vysoce efektivní obrábění hliníkových monolitických leteckých dílů do 1500 mm. A v kombinaci s ostatními menšími centry můžeme zpracovat téměř jakýkoliv obrobek ...

Makino MAG1

Mazak Integrex

A další...

3. HBC steel se nebojí náročných dílů

 

Pokud hledáte přesné CNC soustružení a frézování i těch nejtěžších dílů, HBC steel s nimi má zkušenost. Kromě toho dokážeme (sami nebo s našimi partnery) provádět nedestruktivní zkoušky, tepelné zpracování materiálů, značení dílců jakoukoliv požadovanou metodou, povrchové úpravy dílců podle vašich požadavků... zkrátka: Dejte nám zadání a vždy vám odpovíme: "Jistě, to zvládneme."

Řekli vám jinde "Promiňte, ale to je na nás moc složité?" Od HBC steel to neuslyšíte...

 

4.  Můžeme zpracovat téměř jakýkoli materiál

 

Máte speciální požadavky na materiál? Žádný problém. Již jsme pracovali s díly z oceli, nerezové oceli, litiny, titanového kovu, slitin hliníku, plastů a dalších unikátních materiálů (Hastelloy, Monel, atd.).

5.   Bezproblémová a rychlá logistika v Evropské unii

 

Vzhledem k tomu, že sídlíme v Evropské unii, všechny dopravní a administrativní kroky jsou snadné a jednoduché:

Pracujeme se všemi hlavními (i menšími) logistickými společnostmi (DHL, TNT, DB Schenker, UPS atd.). Můžeme připravit vaše díly pro dodání Just in time. A pokud to bude potřeba, můžete své díly také uskladnit v našem skladu.

A protože máme zkušenosti s administrativou a celními požadavky i pro země mimo EU, můžeme hotový výrobek dodat kamkoliv budete chtít.

 

6.  Obrábíme s příslušnými certifikáty pro Evropskou unii (a svět)

 

Dodáváme díly pro různé výrobce letadel a automobilů a naše výroba je certifikována podle norem ISO 9001: 2016 a ISO 14001: 2016. Od té doby, co dodáváme leteckému průmyslu, plníme i požadavky na dodavatele dílů letadel.

7.  Jsme zvyklí, že dodáte pouze výkres a my už zařídíme vše ostatní

 

Jsme zvyklí na to, že dostaneme pouze výkres a vše ostatní už si musíme zařídit sami. Jediné, co vám stačí udělat, je tedy dodat výkresy nebo 3D model. Poté vytvoříme strategii obrábění, vymyslíme systém fixace, navrhneme a případě vytvoříme vhodné nástroje a naprogramujeme CNC centrum sami od začátku až do konce.

A šetříme vám také peníze: Pro každý díl, hledáme nejlepší způsob, jak jej obrobit, naprogramujeme obrábění a zajistíme, aby výsledek byl rychle hotový, ale přitom s minimálním odpadem nebo rizikem problémů. Již několikrát jsme klientům doporučili jiný výrobní postup a ušetřili jim tak peníze.

 

8. Váš díl dostanete vhodně zabalený... a dodaný včas

 

Pokud to budete chtít, dodáme vaše díly volně ložených v bednách či krabicích. Nebo pečlivě individuálně balené. Nebo zabalené jakýmkoli jiným způsobem dle vašeho přání. Přepravíme je několik desítek nebo stovek kilometrů do vašeho logistického nebo výrobního závodu. Nebo třeba na druhou stranu světa. (Produkty jsme už odeslílali i do Austrálie.)

9. Můžete začít s jednotlivým kusem nebo malou sérií a objednat další až tehdy, co se přesvědčíte o kvalitě

 

Můžete začít s jednotlivým kusem nebo malou šarží a objednávat více až tehdy, jakmile vám ukážeme, že je na nás spolehnutí. Spojte se s námi. Popište, co potřebujete vyrobit. Jakou dokumentaci máte. A my vymyslíme způsob, jak to pro vás udělat... při splnění všech požadavků, které si nastavíte.

Bezplatná konzultace vašich obráběcích požadavků

Zavolejte nám nebo pošlete své návrhy. A probereme společně, jak vaše díly vyrobit.

Novinky

Další zprávy
Zavedení Průmyslu 4.0 ve společnosti HBC Steel

Zavedení Průmyslu 4.0 ve společnosti HBC Steel

Projekt Zavedení Průmyslu 4.0 ve společnosti HBC steel guaranteed machining s.r.o. je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem projektu je provést digitální transformaci společnosti založenou na zavedení Průmyslu 4.0 ve společnosti HBC steel guaranteed machining s.r.o
HBC steel: Připraveni ke vzletu

HBC steel: Připraveni ke vzletu

The first Makino MAG1 in Central Europe has been installed at HBC Steel Guaranteed Machining, a young but dynamically expanding company located in the Czech city of Olomouc. In only six years HBC Steel´s visionary owner, Pavel Hemžský, has built up a thriving job-order parts production business. Recently, he invested in a MAG1 to equip …

Můžeme to pro vás vyrobit? Sjednejte si bezplatnou konzultaci

Čím se v HBC steel řídíme

Náš záměr v HBC steel je jednoduchý: Dodat vám díl, který potřebujete. V čase, kdy jej potřebujete. V kvalitě, kterou požadujete. A za cenu, se kterou budete spokojeni.

 

Pavel Hemžský, CEO

Připraveni začít obrábět právě vaše díly